3D Mobil Uygulamalar

3D Mobil Uygulama Nedir?

3D Mobil Uygulama; mobil platformlar için geliştirilen, 3 boyutlu içeriğe sahip ve içerisinde gezinti, yürüme, çevreye bakınabilme, çevre ile etkileşime geçme gibi çeşitli aktiviteler yapılabilen bir uygulama çeşitidir.

               

3D Mobil Uygulamanın Farkı Nedir?

3d mobil uygulamayı diğerlerinden ayıran en büyük fark; mekanın 360 derece fotoğraflanarak belli noktalardan panoramik  görüntüler sunması değil, gerçeğine en yakın şekilde 3d olarak modellenip, oyun motorları ve yazılımlar ile mobil platformlara optimize edilerek gerçek 3d oyun deneyimi sunmasıdır.

3D Mobil Uygulama Ne İşe Yarar?

İNŞAAT PROJELERİ

Tamamlanmış, henüz tamamlanmamış veya proje aşamasındaki inşaat projelerinin iç ve dış mekanları, mobil cihazlarda 3d oyun oynar gibi gezilebilir, yürünebilir, etrafa bakılabilir ve çevreyle etkileşime geçilebilir. Daire içinde yer alan parke, duvar kağıdı, mutfak dolapları ve daha birçok detay menü yardımı ile değiştirilebilir hale getirilebilir. Ayrıca “proje hakkında, kat planları ve vaziyet planı” gibi bilgilere de mobil uygulamadan erişilebilir. Bu sayede gerek satış ofisine gelen, gerekse evinden inşaat projesini incelemek isteyen potansiyel müşterilerin keyifli vakit geçirmesi ve proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olması sağlanabilir.

               

>>> 3D Örnek İnşaat Projesi demosunu inceleyin...

STADYUM 3D TUR

Eski, yeni ve proje aşamasındaki stadyumlar gerçeğine en yakın hali ile mobil cihazlardan 3d olarak gezilebilir. Saha içi, saha kenarı, soyunma odası, stadyum müzesi, stadyum giriş ve çıkışları ve daha birçok merak edilen alan… Ayrıca isteyen kullanıcı, kombine biletini almadan önce, stadyumun 3d mobil uygulamasını kullanarak; hangi koltuğun sahayı görüş açısının daha iyi olduğuna, koltuğa gidip 3d olarak etrafına bakarak karar verebilir.

                

MÜZELER

Dünyanın herhangi bir yerindeki müzeler ve tarihi yerler 3d olarak mobil cihazlardan gezilebilir, sergilenen eserler hakkında interaktif bilgiler alınabilir ve keyifli vakit geçirilebilir.

CAFE – BAR – RESTAURANTLAR

Bir mekana gitmeden önce o mekanın 3d mobil uygulamasını indirebilir, mekandaki masalardan sahnenin ve etrafın nasıl göründüğü deneyimlenebilir, mekanın bar kısmı, açık alanları, oturma düzeni ve merak edilen daha bir çok yeri mobil cihazlardan gezilebilir. Ayrıca menü, ve fiyatlar da uygulamadan takip edilebilir.